Cumhurbaşkanımızın Liderliğindeki Yeni Kabinemiz

Cumhurbaşkanımızın Liderliğindeki Yeni Kabinemiz

Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki yeni kabinemiz, Türkiye’nin kalkınması, demokrasimizin güçlenmesi ve vatandaşlarımızın refahının artması için önemli adımlar atacak. Türkiye’nin 100. yılında, büyük hedeflere doğru ilerlerken ülkemizi daha da ileriye taşıyacak politikaların hayata geçirilmesine katkı sağlayacaktır.

Yeni kabinemizin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor ve görevlerinizde başarılar diliyoruz. Türkiye Yüzyılında ülkemizin geleceğine yön verecek Sizlerin bilgi birikimi, deneyimi ülkemizi daha ileriye taşımak adına en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyoruz. Cumhurbaşkanlıği kabinemizin her bir üyesinin alanında uzmanlaşmış ve topluma hizmet etme vizyonuyla donanmış bakanlar olarak görev aldığınızı görmek bizi gururlandırıyor.

Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği olarak, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde, ülkemizin güçlenmesive Türkiye’nin uluslararası alanda daha da etkin bir konuma gelmesi için yapacağınız başarılı çalışmalarınıza olan inancımız tamdır.

Bu özel anı paylaşırken, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında daha güçlü bir Türkiye vizyonuyla ilerliyoruz. Ülkemizin geleceğine yapacağınız katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.

Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Yönetim Kurulu

Önceki Genel Başkanımız Sn.İhsan BEŞER İvedik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn Hasan GÜLTEKİN'i Ziyaret Etti
Sonraki Genel Başkanımız Sn.İhsan BEŞER Çin Halk Cumhuriyeti Ziyaretleri Kapsamında T.C. Pekin Büyükelçisi Sn. İsmail Hakkı Musa'yı Ziyaret Etti